Deltakere

Norgesmesterskap langdistanse 8-spann

Finnmarksløpet 2019 FL1200 (21)    FL500 (35)    FL Junior (1)   
RNr Navn / Fra     Klasse Status  
1. Thomas Wærner    Synnfjell, Torpa Norway NOR FL1200 Veteran (3)
2. Dag Broch    Tana Norway NOR FL500 Veteran (6)
3. Krister Höök    Tana Norway NOR FL500 Veteran (6)
4. Urho Ahomaa    Ivalo Finland FIN FL500 Rookie
5. Yngve Opgård    Alta Norway NOR FL500 Veteran (3)
6. Ida Larsen Reinsviki    Vinje, Telemark Norway NOR FL500 Rookie
7. Silvia Furtwängler    Rauland Norway NOR FL1200 Rookie (2)
8. Jana Henychova    Horni Maxow Czech Republic CZE FL1200 Veteran (3)
9. Sivert Kjøsnes    Torpa Norway NOR FL1200 Rookie
10. Heinrich Lukk    Ahunapalu Estonia EST FL500 Rookie
11. Bjørn-Hugo Kristoffersen    Tana Norway NOR FL500 Veteran (6)
12. Kari Thomassen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (1)
13. Mikael Sundström    Rovaniemi Finland FIN FL1200 Rookie (2)
14. Maren Lindahl    Øygardsgrend Norway NOR FL500 Rookie
15. Sølvi Monsen    Alta Norway NOR FL500 Veteran (5)
16. Barbara Inauen    Grimsbu Norway NOR FL1200 Rookie
17. Tore J. Helistø    Tana Norway NOR FL500 Veteran (4)
18. Heidi Johanne Havnås    NORD-TORPA Norway NOR FL500 Rookie
19. Mel Andrews    Andover, UK Great Britain GBR FL1200 Rookie (1)
20. Dubelly Roland    Genève Swiss SWI FL1200 Rookie (1)
21. Vidar Myklevoll    Alta Norway NOR FL500 Veteran (2)
22. Mailin Jerijervi    SVANVIK Norway NOR FL500 Rookie
23. Cato Bruvik    Valdres Norway NOR FL1200 Rookie
24. Mikal Lanes    Vadsø Norway NOR FL500 Veteran (3)
25. Juha Hokka    Hannukainen Norway NOR FL500 Veteran (1)
26. Siri Elisabet Holmelid    Leirsund Norway NOR FL500 Rookie
27. Philip Ross    Edinburgh, Scotland Scotland SCO FL500 Veteran (1)
28. Ben Voigt    Langfjordbotn Germany GER FL1200 Veteran (5)
29. Nina Wivesoll Vollen    Elverum Norway NOR FL1200 Rookie
30. Samuel Karlsson    Alta Sweden SWE FL500 Rookie
31. Elisabeth Edland    Nannestad Norway NOR FL500 Veteran (8)
32. Richard Diset    Pothus Norway NOR FL500 Rookie
33. Steven Lietaer    Wielsbeke Belgia BEL FL500 Rookie
34. Petter Jahnsen    Tufsingdal Norway NOR FL1200 Veteran (4)
35. Tove Sørensen    Tromsø Norway NOR FL1200 Veteran (18)
36. Oda Mortensen Ingstad    Oslo Norway NOR FL500 Rookie
37. Jo Jøldal    Kongsberg Norway NOR FL1200 Veteran (5)
38. Julie Travadon Coutelier    Megève, France Swiss SWI FL500 Rookie
39. Ole Johnny Holten    Alta Norway NOR FL500 Rookie
40. Arnt-Magnus Gamst    Reisadalen Norway NOR FL500 Rookie
41. Matti Salmi    Nellim Finland FIN FL500 Veteran (1)
42. Jim-Ove Pedersen    Storslett Norway NOR FL500 Veteran (1)
43. Helene Sørensen    Bærum/Tana Norway NOR FL Junior Rookie
44. Ole Wingren    Nykarleby Finland FIN FL500 Veteran (5)
45. Catherine Fontaine    Cheillé France FRA FL1200 Rookie (1)
46. Marit Beate Kasin    Valdres, Notodden Norway NOR FL1200 Veteran (3)
47. Espen Sønvisen Bech    Alta Norway NOR FL1200 Veteran (3)
48. Sanja Heikkila    Storslett Norway NOR FL500 Rookie
49. Magnus Helstrøm    Kommelhaugen Norway NOR FL500 Rookie
50. Riku Setälä    Luosu Finland FIN FL500 Rookie
51. Jon Børge Stina    Luftjok Norway NOR FL1200 Rookie (1)
52. Raine Niemi    Asikkala Finland FIN FL500 Rookie
53. Christian Høy Knudsen    Alta Norway NOR FL1200 Veteran (4)
54. Johan Väisänen    Kangos Sweden SWE FL500 Rookie
55. Sven-Erik Gullbekk    Bergvang i Asker Norway NOR FL1200 Veteran (3)
56. Bernd Helmich    Alta Germany GER FL1200 Veteran (6)
57. Laila Arvola    Kvaløya Norway NOR FL500 Veteran (1)

Antall deltakere:  57      (27 veteraner, 30 rookies)

Norway 38   Finland 6   Czech Republic 1   Estonia 1   Great Britain 1   Swiss 2   Scotland 1   Germany 2   Sweden 2   Belgia 1  
France 1