Plassering | SNr | Navn | Land | Fra | Tid brukt |
---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Elisabeth Edland | Nannestad | 2d 04h 01min | |
2 | 2 | Hilde Askildt | Geilo | +25min | |
3 | 40 | Alexander Schwarz | Inari | +2h 20min | |
4 | 44 | Jørn Sødahl Kvam | Åndalsnes | +2h 44min | |
5 | 7 | Robin Johansen | Mjøndalen | +2h 54min | |
6 | 6 | Leif Wilhelmsen | Junkerdal | +3h 25min | |
7 | 60 | Daniel Schwarz | Puolanka | +3h 29min | |
8 | 53 | Terje Svendsrud | Konnerud | +3h 51min | |
9 | 57 | Ronny Wingren | Socklot | +3h 55min | |
10 | 62 | Niklas Rogne | Røros | +4h 23min | |
11 | 31 | Øyvind Jakobsen | Hjerkinn | +4h 28min | |
12 | 16 | Trond Morten Helgesen | Nannestad | +4h 56min | |
13 | 71 | John Øivind Selmer | Porsgrunn | +5h 42min | |
14 | 9 | Jørn Roger Strifeldt | Alta | +5h 43min | |
15 | 43 | Christian Høy Knudsen | Alta | +5h 58min | |
16 | 66 | Eileen Strøm | Asker | +6h 23min | |
17 | 35 | Helge Hoftun | Suldal | +6h 45min | |
18 | 72 | Berit Astrid Utsi | Karasjok | +7h 37min | |
19 | 10 | Berit Seljestokken | Florø og Alta | +8h 10min | |
20 | 18 | Lasse Gjerde | Solbergelva | +8h 25min | |
21 | 36 | Mikael Sundström | Rovaniemi | +8h 31min | |
22 | 4 | Egil Eliassen | Beisfjord | +9h 05min | |
23 | 15 | Mailene Skjølås | Nannestad | +9h 28min | |
24 | 29 | Torkil Hansen | Tromsø | +11h 24min | |
25 | 21 | Marianne Dahlen | Tana | +15h 31min | |
26 | 68 | Kent-Gjøran Svendsen | Tromsdalen | +16h 14min | |
27 | 42 | Karianne Reitan Hansen | Sørkjosen | +16h 15min | |
28 | 67 | Stein Tage Domaas | Vadsø | +17h 17min | |
29 | 54 | Kristian Lauvland | Alta | +21h 35min | |
30 | 3 | Kim L. Utstøl | Sortland | +23h 17min | |
31 | 51 | Anna Dorthea Yri | Alta | +1d 00h 16min | |
32 | 74 | Jan Morten S. Utsi | Karasjok | +1d 03h 32min | |
33 | 33 | Jim-Ove Pedersen | Storslett | +1d 03h 39min | |
34 | 58 | Silje Holmen Larsen | Nordreisa | +1d 03h 39min | |
35 | 49 | Marco Wyss | Schweiz | +1d 16h 57min | |
36 | 37 | Kjell Roar Åsvestad | Lillehammer | +1d 19h 09min |