Reload
FL1000 2013
Starttidspunkt: lørdag 9. mars 12:14
Siste oppdatering: 17. mars 2013
15. april 00:23
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste
93. Jan Øystein Dervo Nesseby

Sjekkpunkt passeringer

ENr Navn Tid brukt Tid inn Tid ut Stopp tid Hunder
inn/ut
1 Jotka 3h 58min 9/3 16:24 9/3 16:24 0 14 / 14
2 Skoganvarre 4h 36min 9/3 21:00 10/3 00:08 3h 08min 14 / 13
3 Levajok 1 6h 18min 10/3 06:26 10/3 11:47 5h 21min 13 / 13
4 Tana 9h 34min 10/3 21:21 11/3 02:27 5h 06min 13 / 13
5 Neiden 1 7h 40min 11/3 10:07 12/3 02:50 16h 43min 13 / 11
6 Kirkenes 6h 01min 12/3 08:51 12/3 12:20 3h 29min 11 / 9
7 Neiden 2 11h 17min 12/3 23:37 13/3 05:09 5h 32min 9 / 9
8 Varangerbotn 7h 26min 13/3 12:35 13/3 16:30 3h 55min 9 / 7
9 Sirbma 7h 55min 14/3 00:25 14/3 12:20 11h 55min 7 / 7

Etappe statistikk

ENr Fra - Til Start tid Slutt tid Tid brukt Hunder Plassering
ut/inn
1 Alta - Jotka 9/3 12:26 9/3 16:24 3h 58min 14 13 / 10
2 Jotka - Skoganvarre 9/3 16:24 9/3 21:00 4h 36min 14 10 / 19
3 Skoganvarre - Levajok 1 10/3 00:08 10/3 06:26 6h 18min 13 11 / 16
4 Levajok 1 - Tana 10/3 11:47 10/3 21:21 9h 34min 13 16 / 14
5 Tana - Neiden 1 11/3 02:27 11/3 10:07 7h 40min 13 12 / 11
6 Neiden 1 - Kirkenes 12/3 02:50 12/3 08:51 6h 01min 11 18 / 19
7 Kirkenes - Neiden 2 12/3 12:20 12/3 23:37 11h 17min 9 13 / 15
8 Neiden 2 - Varangerbotn 13/3 05:09 13/3 12:35 7h 26min 9 13 / 12
9 Varangerbotn - Sirbma 13/3 16:30 14/3 00:25 7h 55min 7 14 / 15
10 Sirbma - Levajok 2 14/3 12:20   0 7 24 /