SNr | Navn | Land | Hjemsted | Status |
---|---|---|---|---|
1. | John Øivind Selmer | Porsgrunn | Veteran | |
2. | Emil Inauen | Davos | Veteran | |
3. | Michael Kalcher | Rovaniemi/Finland | Rookie | |
4. | Thomas Jacobsen | Lakselvdalen Tromsø | Rookie | |
5. | Kristin Thorsen | Alta (Namsos) | Veteran | |
6. | Knut Olav Grimdalen | Arendal | Veteran | |
7. | Geir Wiik | Hakadal | Veteran | |
8. | Johanne Sundby | Oslo, Maridalen | Veteran | |
9. | Åsmund Snortheim | Glåmos | Veteran | |
10. | Espen Hamnvik | Furuflaten | Rookie | |
11. | Terje Hilmarsen | Bardu | Veteran | |
12. | Berit B. Megård | Fauske | Veteran | |
13. | Jan Gunnar Vian | Alta | Veteran | |
14. | Øystein Megård | Fauske | Veteran | |
15. | Jan Øystein Dervo | Bergeby | Veteran | |
16. | Ida Helena Jenssen | Mehamn | Rookie | |
17. | Kjetil Haugersveen | Porsgrunn | Rookie | |
18. | Svein Sødahl Kvam | Trondheim | Veteran | |
19. | Jarle Opheim | Odda | Rookie | |
20. | Katy Meier | Slagnäs | Veteran | |
21. | Tore Figenschau | Signaldalen | Rookie | |
22. | Jaco Alex Ulmann | Willerzell | Veteran | |
23. | Bjørn Arthur Klubnes | Nordreisa | Veteran | |
24. | Jana Henychova | Horni Maxov | Rookie | |
25. | Inga Dansberg | Målselv | Rookie | |
26. | Ole Wingren | Nykarleby | Rookie | |
27. | Trond Frogum | Nordreisa/Alta | Rookie | |
28. | Jan Vidar Dahle | Båtsfjord | Veteran | |
29. | Rolf Eerden | Pasvik | Veteran | |
30. | Robert Nilsen | Hakadal | Veteran | |
31. | Odd-Johan Movinkel | Bardu | Veteran | |
32. | Wolfgang Simon-Nilsen | Storsteinnes/ Balsfjord | Rookie | |
33. | Barbara Inauen | Appenzell | Rookie | |
34. | Hallgeir Jenssen | Mehamn | Rookie | |
35. | Stein Are Harder | Elvenes, Sør - Varanger | Veteran | |
36. | Ole Christian Povenius | Alta | Veteran | |
37. | Lasse Gjerde | Solbergelva | Rookie | |
38. | Roy-Åge Jensen Ugseth | Vadsø ( Egentlig fra Namsos) | Veteran | |
39. | Hilde Methi | Drevsjø (utflytta finnmarking) | Rookie | |
40. | Gisle Mjåtvedt | Tromsø | Veteran | |
41. | Bjørn-Hugo Kristoffersen | Tana | Veteran | |
42. | Gunter Kriegel | Mühlhausen | Veteran | |
43. | Henning Dokken | Kongsberg | Rookie | |
44. | Dariusz Morsztyn | Sciborki (small village in Mazury-north east) | Rookie | |
45. | Roger Fossøy | Longyearbyen | Rookie | |
46. | Simon Lewis | Flintshire | Rookie | |
47. | Marianne Dahlen | Tana | Veteran | |
48. | Vidar Løkeng | Malangen | Veteran | |
49. | Hendrik Stachnau | Hamburg | Rookie | |
50. | Arne Oddvar Nilsen | Alta | Veteran | |
51. | Karl Petter Beldo | Alta | Veteran | |
52. | Ben Junghaenel | Norrbraenna | Rookie | |
53. | Marcos Porcires | Rauland | Veteran | |
54. | De Martin Germano | PADOLA - DOLOMITI | Rookie | |
55. | Jostein Lindgren | Ulefoss | Rookie | |
56. | Arnt Ola Skjerve | Rennebu | Rookie | |
57. | May-Conny Johansen | Alta | Veteran | |
58. | Åshild Bye | Masjok, Tana | Rookie |