3. |
Erlend Johannessen
Sølve
|
|
NOR |
FL1000 |
Rookie |
(1)
|
5. |
Nora Själin
Storuman
|
|
SWE |
FL1000 |
Rookie |
(2)
|
6. |
Sandra Sabine Gollor
Tromsø
|
|
GER |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
7. |
Sanja Heikkilä
Reisadalen
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
8. |
Jonny Mikalsen
Lanes
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
9. |
Emma Cowell
Langfjordbotn
|
|
ENG |
FL500 |
Rookie |
|
12. |
Ingvild Østli Johansen
Råvann, Øverbygd
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
13. |
Wolfgang Simon-Nilsen
Balsfjord
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(3)
|
16. |
Bernhard Schuchert
Sassenberg
|
|
GER |
FL1000 |
Veteran |
(15)
|
18. |
Jana Henychova
Horni Maxow
|
|
CZE |
FL1000 |
Veteran |
(3)
|
19. |
Liv Bjørsvik
Leveld
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(2)
|
21. |
Sissel Vollan
Skorgen
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(3)
|
22. |
Terje Erik Loftsgård
Sundbolien
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
23. |
Petter Jahnsen
Tufsingdal
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(5)
|
24. |
Heidi Kristina Walseth
Alta
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
25. |
Vidar Myklevoll
Alta
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(2)
|
26. |
Yngve Fagerli
Luksefjell
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(6)
|
27. |
Tommy Theodorsen
Straumsbukta
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(5)
|
30. |
Jo Jøldal
Kongsberg
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(6)
|
31. |
Torkil Hansen
Tromsø
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(4)
|
32. |
Tove Sørensen
Tromsø
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(19)
|
33. |
Sølvi Monsen
Alta
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(6)
|
34. |
Marit Beate Kasin
Valdres, Notodden
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(5)
|
35. |
Sigmund Pedersen
Håkøya
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(1)
|
37. |
Egil Lønne
Fjellhamar
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
|
39. |
Marte Stensland Jørgensen
Porsgrunn
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(2)
|
40. |
Jørn Roger Strifeldt
Alta
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(2)
|
41. |
Merete Neset
Rauland
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(3)
|
42. |
Øyvind Jakobsen
Hjerkinn
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(3)
|
43. |
Christian Høy Knudsen
Alta
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(4)
|
46. |
Thomas Rosencrantz
Altajärvi
|
|
SWI |
FL1000 |
Veteran |
(11)
|
47. |
Katharina Koch-Hartke
Miekojärvi
|
|
GER |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
50. |
Ben Voigt
Langfjordbotn
|
|
GER |
FL1000 |
Veteran |
(6)
|
51. |
Hugo Hansen
Nordreisa
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(2)
|
52. |
Mailene Skjølås
Nannestad/Alta
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(2)
|
53. |
Arnt Ola Skjerve
Jådåren
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(8)
|
55. |
Mikal Lanes
Vadsø
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(3)
|
56. |
Hans Petter Harangen
Lakselv
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
57. |
Geir Askim
Kongsberg
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
58. |
Tom Hardy
Tanabru
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(3)
|
59. |
Egil Eliassen
Beisfjord
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(4)
|
60. |
Herlof Hammari
Øvre Alta
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(2)
|
61. |
Espen Sønvisen Bech
Alta
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(3)
|
62. |
Riku Setälä
Luosu
|
|
FIN |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
66. |
Miquel-Angel Martinez
Barcelona
|
|
CAT |
FL1000 |
Veteran |
(11)
|
67. |
Juha Hokka
Hannukainen
|
|
FIN |
FL1000 |
Veteran |
(1)
|
68. |
Raine Niemi
Asikkala
|
|
FIN |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
69. |
Ola Brennodden Sunde
Grimsbu
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(2)
|
70. |
Sven-Erik Gullbekk
Bergvang i Asker
|
|
NOR |
FL1000 |
Rookie |
(4)
|
71. |
Roy-Åge Jensen Ugseth
Elvalandet
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(7)
|
72. |
Alf-Einar Hernes
Eidfjord
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(4)
|
73. |
Kari Thomassen
Alta
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(1)
|
74. |
Amund Rognes Kokkvoll
Røros
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(2)
|
76. |
Leif Herleiksplass
Varangerboten
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(1)
|
77. |
Alexander Schwarz
Inari
|
|
FIN |
FL500 |
Veteran |
(3)
|
78. |
Ronny Wingren
Socklot
|
|
FIN |
FL500 |
Veteran |
(7)
|
79. |
Mikael Jutila
Pedersöre
|
|
FIN |
FL1000 |
Veteran |
(10)
|
80. |
Øystein Bråten
Vinstra
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
|
81. |
Lasse Austgarden
Melhus
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(2)
|
82. |
Victor Halvorsen
Alta
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
83. |
Elisabeth Edland
Nannestad
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(8)
|
85. |
Ola Martinsen
Langhus
|
|
NOR |
FL1000 |
Rookie |
(2)
|
86. |
Thorvild Dahlen
Lommedalen
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(2)
|
87. |
Petter Karlsson
Slussfors
|
|
SWE |
FL1000 |
Veteran |
(5)
|
88. |
Martin Tae Hwan Tunheim
Alta
|
|
NOR |
FL Junior |
Veteran |
(3)
|
89. |
Hågen Bjørgum
Stjørdal
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
|
91. |
Nora Løkeng
Beisfjord
|
|
NOR |
FL Junior |
Rookie |
(1)
|
92. |
Trine Møller
Tromsø
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
93. |
Kenneth Nilsen
Ski
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(2)
|
94. |
Hendrik Stachnau
Hamburg
|
|
GER |
FL1000 |
Veteran |
(2)
|
96. |
Jo Are Brennodden
Folldal i Lillealaska
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(5)
|
101. |
Karl Engen
Lillehammer
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
102. |
Anders Lotterud
Lillehammer
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
103. |
Morten Wiggen
Draksten
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
105. |
Krister Höök
Tana
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(7)
|
106. |
Kristian Walseth
Alta
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(8)
|
108. |
Maria Hernetkoski
Alta
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(2)
|
109. |
Hanna Lyrek
Alta
|
|
NOR |
FL Junior |
Veteran |
(5)
|
111. |
Christer Afséer
Sörsjögården
|
|
SWE |
FL1000 |
Veteran |
(2)
|
112. |
Roman Habásko
Podbořany
|
|
CZE |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
113. |
Niklas Rogne
Røros
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(4)
|
114. |
Trine Kristiansen Lyrek
Alta
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(5)
|
115. |
Kristoffer Halvorsen
Langhus
|
|
NOR |
FL1000 |
Rookie |
(2)
|
118. |
Kenneth Nilsen
Alta
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
119. |
Silje Holmen Larsen
Nordreisa
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(4)
|
120. |
Eline Stette Tennfjord
Skodje
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
121. |
Thomas Wærner
Synnfjell, Torpa
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(5)
|
123. |
Andreas Tømmervik
Asker
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
124. |
Arne Karlstrøm
Langfjordbotn
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(21)
|
126. |
John Øivind Selmer
Porsgrunn
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(16)
|
127. |
Vidar Uglebakken
Alta
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(5)
|
129. |
Edmond Schoemacher
Poederlee
|
|
NED |
FL500 |
Veteran |
(2)
|
130. |
Erik Rodesjø
BEITOSTØLEN
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
132. |
Britt-Johanne Rundhaug
Nordreisa
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(3)
|
133. |
Cameron Noonan
Sørøya
|
|
SCO |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
137. |
Christine Karijord
Junkerdal/Bodø
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(4)
|
138. |
Mina Skjøthaug Karlstrøm
Langfjordbotn
|
|
NOR |
FL Junior |
Veteran |
(5)
|
139. |
Mia Opsahl
Asker/ Tana
|
|
NOR |
FL Junior |
Rookie |
(2)
|
140. |
Iver Kolstad
Røros
|
|
NOR |
FL Junior |
Rookie |
(2)
|
141. |
Mathias Bergmo
Nordreisa
|
|
NOR |
FL Junior |
Rookie |
(2)
|
142. |
Charlotte Nyheim Lambela
Skibotn
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(3)
|
143. |
Jarle Opheim
Odda
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(2)
|
144. |
Lasse Gjerde
Solbergelva
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(4)
|
145. |
Harald Tunheim
Alta
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(22)
|
146. |
Ronny Grønn
Nord Torpa
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
(1)
|
147. |
Dag Torulf Olsen
Hammerfest
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(13)
|
148. |
Ronny Frydenlund
Brumunddal
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(9)
|
149. |
Ørnulf Jacobsen
Sørøya
|
|
NOR |
FL500 |
Veteran |
(4)
|
152. |
Lill Monica Frisk
Stjørdal (oppvokst i Alta)
|
|
NOR |
FL500 |
Rookie |
|
153. |
Ingeborg Killi
Alta
|
|
NOR |
FL Junior |
Veteran |
(2)
|
154. |
Ole Bekkos
Røros
|
|
NOR |
FL Junior |
Veteran |
(2)
|
155. |
Marit Leinan Abrahamsen
ALTA
|
|
NOR |
FL Junior |
Veteran |
(3)
|
156. |
Elin Kjelsberg
Røros
|
|
NOR |
FL Junior |
Rookie |
(1)
|
157. |
Barbara Inauen
Grimsbu
|
|
NOR |
FL1000 |
Rookie |
|
158. |
Tuva Almås
Stord
|
|
NOR |
FL Junior |
Rookie |
(2)
|
159. |
Jon Sigmundstad
Hjelmeland/Tana
|
|
NOR |
FL1000 |
Veteran |
(2)
|
160. |
Hanna Aunmo Schjølberg
Røros
|
|
NOR |
FL Junior |
Rookie |
(1)
|
161. |
Guro Krempig
Alta
|
|
NOR |
FL Junior |
Veteran |
(3)
|