Finnmarksløpet

Webshop

Deltakere

FL-junior har NM-status i langdistanse for juniorer og FL-1200 har NM-status i langdistanse åpen klasse.

Finnmarksløpet 2020 FL1200 (12)    FL600 (32)    FL Junior (1)   
RNr Navn / Fra     Klasse Status  
1. Terje Svendsrud    Konnerud Norway NOR FL600 Veteran (3)
2. Urho Ahomaa    Ivalo Finland FIN FL600 Rookie
3. Matti Salmi    Nellim Finland FIN FL600 Veteran (2)
4. Alexander Rode    Tengen Germany GER FL600 Rookie
5. Antti Hokka    Kittilä Finland FIN FL600 Rookie
6. Sofia Berger    Nordreisa Norway NOR FL Junior Rookie
7. Jonny Beier    Tana Norway NOR FL600 Veteran (2)
8. Krister Höök    Tana Norway NOR FL600 Veteran (7)
9. Peter Kay-Kujawski    Ringwood Great Britain GBR FL600 Veteran (1)
10. Åse Østvold    Stange/Alta Norway NOR FL1200 Rookie (1)
11. Jo Jøldal    Kongsberg Norway NOR FL600 Rookie (5)
12. Keijo Korpela    Harpefoss Finland FIN FL600 Rookie
13. Ingrid Skålid Von Der Fehr Amundsen    Svelvik Norway NOR FL600 Rookie
14. Øistein Sørensen    Kolsås Norway NOR FL600 Rookie
15. Petter Jahnsen    Tufsingdal Norway NOR FL1200 Veteran (5)
16. Kent-Gjøran Svendsen    Tromsdalen Sweden SWE FL600 Veteran (2)
17. Bernt Henriksen    Stabbursnes Norway NOR FL600 Veteran (1)
18. Tore Albrigtsen    Tromsø Norway NOR FL1200 Veteran (12)
19. Bernhard Schuchert    Sassenberg Germany GER FL1200 Veteran (14)
20. Silje Máret Somby    Karasjok Norway NOR FL600 Veteran (2)
21. Cato Myhre    Melhus Norway NOR FL600 Rookie
22. Tove Sørensen    Tromsø Norway NOR FL1200 Veteran (19)
23. Torkil Hansen    Tromsø Norway NOR FL1200 Veteran (4)
24. Silvia Furtwängler    Rauland Norway NOR FL1200 Rookie (2)
25. Silje Holmen Larsen    Nordreisa Norway NOR FL600 Veteran (3)
26. Tom Erik Langegård    Vikersund Norway NOR FL600 Rookie
27. Sølvi Monsen    Alta Norway NOR FL600 Veteran (5)
28. Raine Niemi    Asikkala Finland FIN FL600 Veteran (1)
29. Riku Setälä    Luosu Finland FIN FL600 Rookie
30. Johan Väisänen    Kangos Sweden SWE FL600 Veteran (1)
31. Rebord Pascal    Ardon Swiss SWI FL600 Rookie
32. Inger-Marie Haaland    Rollag Norway NOR FL1200 Veteran (4)
33. Jørn Roger Strifeldt    Alta Norway NOR FL600 Veteran (2)
34. Arnt-Magnus Gamst    Reisadalen Norway NOR FL600 Rookie
35. Hanna Lyrek    Alta Norway NOR FL1200 Veteran (5)
36. Daniel Juillaguet    Septmoncel France FRA FL600 Veteran (2)
37. Elisabeth Edland    Nannestad Norway NOR FL600 Veteran (8)
38. Christine Karijord    Junkerdal/Bodø Norway NOR FL600 Veteran (3)
39. Sanja Heikkilä    Reisadalen Norway NOR FL600 Rookie
40. Gaynor Leeper    London England ENG FL600 Rookie
41. Runar Terje Foslund    ALTA Norway NOR FL600 Rookie
42. Tomas Nyheim Lambela    Skibotn Norway NOR FL1200 Rookie
43. Arnt Ola Skjerve    Jådåren Norway NOR FL1200 Veteran (8)
44. Ole Johnny Holten    Alta Norway NOR FL1200 Rookie (1)
45. Trine Soleng Nedregård    Junkerdal Norway NOR FL600 Rookie

Antall deltakere:  45      (24 veteraner, 21 rookies)

Norway 31
Finland 6
Germany 2
Great Britain 1
Sweden 2
Swiss 1
France 1
England 1